fbpx

Green Ho​mes

Ciesz się zdrowym ciepłem zimą oraz przyjemnym chłodem latem

Zadzwoń teraz i uzyskaj darmową wycenę 

+48 532 532 225
Green Homes

O nas

Firma Green Homes to zespół ekspertów z branży izolacyjnej pasjonujący się nowymi technologiami i ekologią, który z powodzeniem pracuje w zgodzie ze sztuką budowlaną. Izolacje wdmuchiwane to nasza specjalność. Zajmujemy się izolacją budynków - zarówno użyteczności publicznej, jak i tych mieszkalnych.

Green Homes to grupa, która dba o przyszłość, w związku z czym cały czas skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków otoczenia związanych z podwyższaniem norm, czy też zwiększającymi się wymaganiami dotyczącymi budownictwa energooszczędnego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze tam, gdzie potrzebna jest innowacja, ekologiczne rozwiązanie, a także trwałe i skuteczne ocieplenie – zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. 

Ciesz się zdrowym ciepłem zimą
oraz przyjemnym chłodem latem

Motto, które nam towarzyszy to „Ciesz się zdrowym ciepłem zimą oraz przyjemnym chłodem latem”. Dlatego też oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi związane z ocieplaniem dachów, ścian czy podłóg izolatami wdmuchiwanymi, naprawą istniejących izolacji oraz docieplaniem domów szkieletowych. W tym celu używamy najwyższej jakości wełny skalnej, a także wełny celulozowej. Robimy to wszystko po to, byście mogli się Państwo cieszyć najwyższym komfortem termicznym, zdrowym powietrzem oraz znacznie zredukować koszty ogrzewania.

Jako doświadczona i zarazem ciągle rozwijająca się w swojej branży firma posiadamy wiele certyfikatów oraz uprawnień z zakresu izolacji i audytu energetycznego..

OCIEPLAJ ZDROWO, TANIO I SKUTECZNIE

Izolacja wełną skalną oraz celulozową to rozwiązanie tanie, ekologiczne oraz bardzo efektywne, szczególnie jeśli zestawimy je z innymi metodami wykorzystywanymi przez wiele konkurencyjnych firm. Nie od dziś bowiem wiadomo, że izolacje wdmuchiwane to najskuteczniejsze metody ocieplania, posiadające przewagę nad konkurencją, głównie ze względu na brak jakichkolwiek łączeń. Co za tym idzie, unikamy wszelakich mostków termicznych, przez które tracimy ciepło w budynku. Ponadto tego typu izolacje są w stanie wypełnić każdy zakamarek w trudno dostępnych miejscach oraz nie osuwają się , ponieważ nasypywanych jest zaledwie 5% naddatku.

Dlatego jeśli chcecie Państwo uniknąć poprawek, ponownych remontów oraz cieszyć się pełnym komfortem, to jedynym w pełni skutecznym i pewnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty izolacji wdmuchiwanej. Green Home specjalizuje się tylko w tym co skuteczne, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe ocieplenie każdego budynku.

Ponadto wykorzystywane przez nas materiały są w pełni ekologiczne. Włókna celulozowe są odzyskiwane w procesie recyklingu makulatury, podobnie zresztą jak wełna skalna, która powstaje z kolei z bazaltu i co ważne, nadaje się do ponownego wykorzystania! Bądźmy więc odpowiedzialni i poprawiajmy kondycję środowiska naturalnego, ograniczając swoje wybory zakupowe do rzeczy potrzebnych, trwałych i sprzyjających naturze. Wełnę skalną można wykorzystać ponownie. Po poddaniu recyklingowi jest gotowa do ponownego użycia. Ocieplając więc dom wełną celulozową lub skalną nie zaśmiecamy ziemi, odciążamy wysypiska śmieci, przykładamy rękę do redukcji emisji CO2 do atmosfery i do zmniejszenia zużycia wody!

Certyfikaty Green Homes

Certyfikat ukończenia szkolenia 

Zakres: ocieplania dachów i ścian metodą wdmuchiwaną.
Miejsce szkolenia: Białogard
Data szkolenia: 6 wrzesień 2021
Ważność certyfikatu: 2 lata od daty wystawienia

Green Homes Monika Marzec
ul. Długa 72/54
23-400 Biłgoraj, Polska


przeszedł szkolenie w zakresie ocieplania dachów i ścian metodą wdmuchiwania wełny celulozowej na maszynach Isopro1 1000 i Geko Karl Plus.

Pobierz certyfikat